Eternal S - nowy japoński mini album!
Dodane przez GreenPeas dnia Kwiecień 21 2016 05:01:00

Rozszerzona zawartość newsa
Double S 301 wydało japoński mini album.

2 kwietnia mieli koncert z trasy 'U R MAN IS BACK' w Tajwanie, a na dzień wydania albumu czekało wiele fanów.
"ETERNAL S" został wydany 20 kwietnia!
Double S 301 cieszy się wielką popularnością w krajach azjatyckich. Zespół występował nie tylko w Korei i w Japonii, ale również w innych częściach Azji. W minionym roku członkowie mieli w Japonii solowe koncerty. Youngsaeng miał fanmeeting we wrześniu 2015r, Hyungjun w grudniu po wydaniu solowego singla i Kyujong również spotkał się z japońskimi fanami w tamtym roku. Tym razem wracają w trzech z potrojoną siłą.

Nowy japoński mini album skupia uwagę wielu słuchaczy. W albumie brał udział popularny tekściarz Matsui Goro, jak również piosenkarka Meghan Trainor, która otrzymała nagrodę 'Najlepsza nowa artystka' podcza 58 rozdania nagród Grammy.

Szczególnie uzależniająca jest piosenka promocyjna 'Fraction'. Zachwyca również 'Bad Dimension' i 'Never Ending Dream', w której usłyszeć można jak dobrze współgra ze sobą trzech członków. Na albumie znajduje się pięć piosenek.

Ponadto, 2 kwietnia grupa rozpoczęła międzynarodową trasę koncertową, zaczynając od Tajwanu. Koncert w Tokio będzie miał miejsce 25 kwietnia, a w Osace 27 kwietnia.

Posłuchajcie!

credit: mwave.interest.me