Wywiad Kyujonga w "Cultwo Show"
Dodane przez GreenPeas dnia Listopad 16 2016 05:01:00

Rozszerzona zawartość newsa
Kyujong pojawił się 15 listopada w „Crazy Quiz” w radiu SBS Power FM „Cultwo Show”.

Wtedy to wspomniał o wielkim hicie SS501 „U R MAN”. Piosenka ta została „CSAT forbidden song”, co znaczy, że jest zakazana w czasie egzaminów wstępnych ze względu na bardzo uzależniającą i zapadającą w pamięć melodię.
Kyujong powiedział: „Jestem wdzięczny, że zawsze w Korei mówi się o „U R MAN” w czasie egzaminów wstępnych, ale w tym czasie nie wydaje się to być czymś pozytywnym. Wielka szkoda”.

“U R MAN” był bardzo często grany i pojawiała się burza wiadomości o treści, jak: “Będę kilka razy podchodzić do egzaminów wstępnych przez tę piosenkę”. Kyujong przeprosił wszystkich studentów, co wywołało śmiech dookoła.

Zdradził również informację, że comebacku SS301 będzie w grudniu. „Zostało nam tylko nakręcenie teledysku. Album jest pełen piosenek pasujących do jesieni.”

Kyujong powiedział również, że poprzednim razem kiedy SS301 pojawili się w “Cultwo Show” strasznie padało. „Zawsze pada kiedy SS301 występuje. To dlatego zostaliśmy nazwani „idole przywołujący deszcz” oraz „bibudol” w skrócie”.

Kyujong rozbawił wszystkich kiedy wspomniał o swoim kompleksie dużej twarzy.

DJ Cultwo zapytał Kyujonga: “Jesteś bardzo przystojny. Masz jakieś kompleksy związane ze swoją twarzą?”

Kyujong odpowiedział: „Szczerze mówiąc mam kompleksy. Moja twarz robi się większa i tłusta przed kamerą.”

Prowadzący odparł: “W takim razie nie pozostaje nic tylko umrzeć”, po czym Kyujong wyraził zadowolenie pojawienia się w programie i wspomniał o koledze z zespołu: „Wśród członków SS301, twarz Youngsaenga jest naprawdę małą twarz. Można ją zakryć płytą CD. Jest bardzo ładna i ma również świetną skórę”.Credit: pop.heraldcorp.com + ang tłum- xiaochu @ Quainte501 + pl tłum- TripleSPoland